Expert Dekor s.c.Nablatowa Umywalka w Kształcie Łódki Ceramika 66 x 44 x 18


Cena  265.00zł
Model:
ML 2527

Waga:
15kg.

Producent: 
MilanSztukWysprzedane


Ceramiczna umywalka nablatowa

Model: ML 2527

Łazienka- wanna pełna piany, my oddający się zabiegom pielęgnacyjnym, błogo upływający czas. Czy można chcieć czegoś więcej? Z pewnością w gustownie i pięknie zaaranżowanej przestrzeni, ten czas nabiera zupełnie nowego oddźwięku, będzie miał zdecydowanie inny charakter.

Oferujemy dziś nowy wymiar ceramiki łazienkowej. Piękna, stylowa umywalka ceramiczna, w kolorze białym, w kształcie łódki. Dzięki swojemu wyglądowi, może stworzyć subtelną, niezwykle delikatną, ale i luksusową przestrzeń, na którą wydawałoby się, nieliczni mogą sobie pozwolić. A jednak. Dziś umywalka, którą polecamy, może znaleźć się w przestrzeni łazienkowej każdego z Was. Idealna do zastosowania w domowej aranżacji, jak również i w luksusowym hotelu, czy dużym biurze. W połączeniu z gustowną baterią zakończoną ceramiczną głowicą i automatycznym korkiem typu click- clack, stworzy piękno, które dziś- nie jedno ma imię. Umywalka nablatowa, która w połączeniu z dębowymi meblami, nada naszej łazience luksusowego wyglądu i nieziemskiego charakteru.

Postaw na to, co piękne, modne i solidne. Wybierz rozwiązania, które cieszyć będą Twoje oko wiele, długich lat. Zainwestuj w produkt i stwórz taką łazienkę, której nie zabraknie dosłownie niczego. Wybierz swoją własną wizję piękna, postaw na nowoczesną stylizację z małą nutą dekadencji.

Produkt posiada oznaczenie znakiem CE i Atest PZH
 • MATERIAŁ: Ceramika Szkliwiona
 • KOLOR: Biały
 • KSZTAŁT: Owal (łódka)
 • WYMIARY: 660*440*180mm
 • INNE: Z otworem na baterię, z przelewem
 • GWARANCJA: 24 miesiące

Rysunek techniczny i wymiary umywalki

  DODATKOWE ZDJĘCIAKOSZTY DOSTAWY

Szczegółowe koszty dostawy towaru znajdują się TUTAJ >>>

Transport i dostawa pod dom lub firmę

Przedstawione powyżej znaki graficzne Firm Przewozowych DHL, DPD, POCZTA POLSKA, są ich wyłączną własnością i zastały tam umieszczone tylko w celach informacyjnych

  PŁATNOŚCI

  1. Przelewem na konto
  mBANK 91 1140 2004 0000 3802 5520 9213

  2. Za pobraniem - płatne przy odbiorze towaru

  3. Płatności on-line


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: