Expert Dekor s.c.Szafka do Łazienki Słupek z Koszem na Pranie CA005 170 x 40 x 35


Cena  499.00zł
Model:
CA005

Waga:
40kg.

Producent: 
OulangSztuk

Model: CA005

Rozwiązanie dla dużych powierzchni łazienkowych. Mebel, dzięki któremu nadamy naszej łazience piękna i który spełni się idealnie w każdej rodzinie. Szafka do łazienki- słupek z koszem na pranie, to zakup, dzięki któremu nie zabraknie szafek na kosmetyki i ręczniki, a brudna bielizna, w końcu znajdzie swoje miejsce.

Oferowana przez nas szafka łazienkowa, wykonana została z drewna dębowego, pokryta lakierem wodoodpornym, w kolorze ciemnej wiśni. Całości dopełniają metalowe, klasyczne uchwyty. Składa się z szerokiej szuflady, szafki na ręczniki, jak również i zabudowanego kosza na brudne ubrania. Dzięki słupkowi, daje maksimum zastosowania, przy minimalnym jej zagospodarowaniu.

Tworząc miejsce w łazience, oprócz armatury sanitarnej, nie możemy zapomnieć o meblach, które wypełniają wnętrze i dodają mu charakteru. Stawiając na szafkę do łazienki- słupek z koszem na pranie, nadamy miejscu wyglądu, dbając o czystość, porządek i ład każdego dnia.

Mebel ten pasuje kształtem i kolorystyką do kilku naszych modeli, które mamy w ofercie, są to: OL-1018LG, OL1018LBG, OL-1018LCG.

  OPIS ZESTAWU

 • Drewniana szafka z drewna dębowego
 • Kolor: wiśniowy
 • Jednodrzwiowa
 • Jedna szuflada
 • Kosz na pranie
 • Wymiary: 170 x 40 x 35
 • Waga 32 kg

   DODATKOWE ZDJĘCIA   WYMIARY

   Rysunek techniczny i wymiary - szafka boczna

  KOSZTY DOSTAWY *

  Szczegółowe koszty dostawy towaru znajdują się TUTAJ >>>

  Transport i dostawa pod dom lub firmę

  Przedstawione powyżej znaki graficzne Firm Przewozowych DHL, DPD, POCZTA POLSKA, są ich wyłączną własnością i zastały tam umieszczone tylko w celach informacyjnych

  * Cena transporu uzależniona jest od wagi zakupionego zestawu (zestawów) i odległości na jaką ma zostać przewieziony towar

  PŁATNOŚCI

  1. Przelewem na konto
  mBANK 91 1140 2004 0000 3802 5520 9213

  2. Za pobraniem - płatne przy odbiorze towaru

  3. Płatności on-line